Cumhurbaşkanlığı'ndan yarınki görüşme hakkında açıklama

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'nın, 17 Eylül tarihinde Rusya Federasyonu Soçi'ye gerçekleştireceği çalışma ziyaretinde, Türkiye-Rusya ikili ilişkilerinin siyaset, ekonomi ve enerji gündeminde yer alan konular ele alınacak ve Suriye başta olmak üzere bazı bölgesel ve uluslararası konular hakkında görüş ve düşünce alışverişinde bulunulacağı bildirildi.

Cumhurbaşkanlığı'ndan yarınki görüşme hakkında açıklama
Cumhurbaşkanlığı'ndan yarınki görüşme hakkında açıklama zeynep

Cumhurbaşkanlığı'ndan, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 17 Eylül'de Rusya Federasyonu'nun Soçi kentine günübirlik yapacağı çalışma ziyaretine ilişkin yazılı açıklama yapıldı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 17 Eylül'de Rusya Federasyonu'nun kentine günübirlik bir çalışma ziyareti gerçekleştirecek.

Erdoğan, ziyareti kapsamında Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ikili bir görüşme yapacak. Program dahilinde iki ülkenin ilgili bakan ve yetkililerinin katılımıyla bir heyetlerarası görüşmenin gerçekleşmesi de öngörülüyor.

Görüşmeler sırasında Türkiye-Rusya ikili ilişkilerinin siyaset, ekonomi ve enerji gündeminde yer alan konular ele alınmakla beraber ve Suriye başta olmak üzere bazı bölgesel ve uluslararası konular hakkında görüş alışverişinde bulunulacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rus askeri uçağı Akdeniz üzerinde radardan çıktı
Rus askeri uçağı Akdeniz üzerinde radardan çıktı
Tatil Kentinde Orman Yangını
Tatil Kentinde Orman Yangını