Balıkesir Gönen SÇPAL'de Yılan paniği

Balıkesir'in Gönen Sarıköy Çok Programlı Anadolu Lisesinde kalorifer peteğinde fark edilen yılan, okulun boşaltılmasına sebep oldu.

Balıkesir Gönen SÇPAL'de Yılan paniği
Balıkesir Gönen SÇPAL'de Yılan paniği zeynep

Balıkesir'in Gönen ilçesinde Sarıköy Çok Programlı Anadolu Lisesi'nin atölyesine giren yılan öğrencilerin fark etmesi üzerine okulun idaresine bildirildi. Olay yerine Sevk edilen itfaiye ekipleri tarafından yakalanıp, doğaya bırakıldı.
Gönen'in kırsal kesimlerinden olan Sarıköy'deki 175 talebenin eğitim-öğretim gördüğü Çok Programlı Anadolu Lisesi'nin atölyesine giren Yılanı fark eden öğrenciler durumu öğretmelere bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yılanı zarar vermeden yakaladı, ardından doğaya bıraktı.
Atölyede öğrencilerin bulunmadığını söyleyen Okul Müdürü Hasan Kılıç, "Okulumuz kırsal bir bölgede. Yakınında kanal çalışması yapılıyordu. Sanıyorum buradan gelen bir yılan atölyeye girdi. İtfaiye ekipleri duyarlılıkla yılanı yakalayıp doğaya bıraktı. Okulumuzun bahçesinde persollerimiz ve öğrencileremiz köpek,kedi ve kurbağa besliyor. Güzel bir hayvan severlik örneği gösterdiler" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rus askeri uçağı Akdeniz üzerinde radardan çıktı
Rus askeri uçağı Akdeniz üzerinde radardan çıktı
Tatil Kentinde Orman Yangını
Tatil Kentinde Orman Yangını