Abdullah Gül bugün açıklama yapacak

24 Haziran seçimleri için Cumhurbaşkanı adayı olacağı yönünde haberlerle gündeme gelen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül seçimle ilgili görüşünü bugün açıklayacak

Abdullah Gül bugün açıklama yapacak
Abdullah Gül bugün açıklama yapacak zeynep

Türkiye’nin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 24 Haziran’daki Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili basına 28 Nisan cumartesi günü yani bugün açıklama yapacağını söyledi. 

Gül, cuma namazını Maslak'taki Orman Bölge Müdürlüğü içerisindeki Fatih Ormanları Camisi'nde kıldı. Namaz çıkışında habercilerin sorularını cevaplayan Gül, ülkenin olağanüstü bir seçime doğru gittiğini belirtti. Seçim sonuçlarının ülke için millet için hayırlı olması dileğinde bulundu.

ADAY OLACAĞI SÖYLENTİLERİ BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

 

24 Haziran seçimlerinde aday olacağı konuşulan ve bu konuda herhangi bir yalanlamada bulunmayan Gül'ün bu hareketi siyasi vefasızlık olarak yorumlanmış ve fazlasıyla tepki çekmişti. Dün gazetecilenle bir araya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de Abdullah Gül ile ilgili açıklamasında, bizim sayemizde cumhurbaşkanı olmuştun ve seninde Bahçeli olarak Cumhurbaşkanı olmanı istiyor demen lazım. Bu cümleleri kullanmadığı müddetçe Gül siyasi birikiminin hepsini sıfırlar benzeri ifardelerde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rus askeri uçağı Akdeniz üzerinde radardan çıktı
Rus askeri uçağı Akdeniz üzerinde radardan çıktı
Tatil Kentinde Orman Yangını
Tatil Kentinde Orman Yangını